Květen 2011

Co nového ve Family Guy vesmíru?

23. května 2011 v 15:34 | Teodor

I přes to, že nové díly našeho oblíbeného seriálu lezou z FOXu jako z chlupaté deky, mohu-li tedy použít takovéto přirovnání, Family Guy vesmír rozhodně nespí a zásobuje nás různými více či méně významnými novinkami.
Po postupně utichajícím skandálu, způsobeném referencí na bývalou Aljašskou guvernérku a více prezidentskou kandidátku Sarah Palinovou, v posledním díle seriálu, se pozornost obrací na dvě nová témata.
Prvním z nich jsou nedávno odhalené plány na nový animovaný seriál, jež bude sdílet klasickou MacFarlaneovskou animaci s našimi oblíbenými seriály. Ten vytváří autorská dvojice Alex Borsteinová a Gary Janetti. O projektu mluvila Alex v exkluzivním rozhovoru pro iF Magazine. Detailní informace pro vás shrneme v extra článku, na kterém pracujeme.
Seth Green a Clare Grantová
Zdroj: Getty Images
Druhým "velkým" tématem je zasnoubení a plánovaná svatba Setha Greena. A protože internet miluje bulvár, stal se z tohoto oznámení stokrát větší trhák než z onoho předchozího. Setha Greena asi není třeba nijak představovat, ale pro náhodné návštěvníky propůjčuje hlas Chrisovi a mnoha dalším postavám, je to tvůrce Robot Chicken, hvězda Buffy, přemožitelka upírů a mnoha hollywoodských filmů. Ale zpět k tématu. 36-ti letý Seth Green se na Nový rok zasnoubil s dlouholetou přítelkyní, modelkou Clare Grantovou. Svatbu plánují na květen letošního roku. Blahopřejeme Sethovi k jeho významnému životnímu kroku.

A ještě jedna informace, která není sice až tak aktuální ale stále stojí za zmínku. Mila Kunis, překrásná herečka ironicky skrytá za nepopulární Meg Griffinovou, se stává na hollywoodské scéně "horkým zbožím." Po boku Denzela Washigtona zářila nedávno v post-apokalyptické Knize přežití. Během roku se také objeví v jedné z hlavních rolí nového filmu Darrena Aronofskyho, Černá labuť. Po jejím boku si zahraje také Natalie Portman. A aby toho nebylo na Milu málo, představí se v dubnu v hvězdně obsazené romantické komedii Date Night.