Březen 2014

Family Guy Mobile Game

17. března 2014 v 8:37 | Teodor
Už toto jaro vyjde na iOS a Android nová hra, zatím je pojmenována jenom jako The Family Guy Mobile Game. Je to o tom, že si stavíte vlastní Quahog, je to stejné téma jako The Simpsons: Tapped Out. Další inforamce zatím nejsou.

Pár obrázků ze hry
Boopa-dee Bappa-dee 12x05

16. března 2014 v 12:58 | Teodor |  Video
V tomto díle jde o to, že Lois se rozhdla koupit letenky do Itálie, Peterovi se to nelíbí, ale to Lois nezajímá a tak celá rodina odletěla do Říma, Lois chce poznávat Řím, ale Peterovi je to jedno. Nakonec se zde oboum tak zalíbí, že zde chtějí zůstat, Peter spálí pasy, takže již není cesta zpět. Po měsící se chce ale Lois vrátit do Quahogu, v Itálii už nemají moc pěnez a to co si našetří jim ukradnou mafiáni :)


Bohužel nemají pasy a tak jdou na velvyslanectní, zde jim nepomohou a jenom jim řeknou, že nové pasy možná dostanou za 6 měsíců.
Nakonec se ale přece jenom do Quahogu vrátí a to na nákladní lodi, v přestrojení za figuríny.


Online ke shlédnutí


Nový začátek !?...Shrnutí posledních 3 let

16. března 2014 v 12:23 | Teodor
Po dlouhých 3 letech, ano 3 LETECH, se vracím na tento blog.
Za tak dlouhou dobu se toho stalo opravdu hodně, myslím, že ani nemá cenu se o tom rozepisovat do více článků.

Tak za 1.) Griffinovi (Family Guy) se v česku přestali vysílat, občas jsou někde, ale to jsou jenom první 3 řady, zato v Americe mají již 12. řadu.

2.) Family Guy začínají "válcovat" v počtu diváků u televize Simpsony. Je to průmerně 5 milionů Amerických diváků, zato Sipmsonovi mají "pouze" 4 miliony.

3.) Když umíte dobře anglicky, tak se můžete dívat hned po odvysílání v Americké televizi FOX, online na Family Guy, ale pouze s anglickýma titulkama. Odkaz zde, Pokud používáte Google Chrome, je dobré si stáhnout doplněk do prohlížeče Hola Better Internet, ten Vám dovolí se dívat i na videa, která jsou určena POUZE pro Americký trh a to jeprávě případ FOX.com

4.) Je zde i možnost dívat se na Family Guy, s ČESKÝMA titulkama a to zde.

5.) A nakonec bych Vám chtěl říct, že se blog o Griffinech vrací a to v mnohem lepší "kondici" a novém svěžím designu :)

Jakékoli náměty, či otázky mi piště pod článe, Děkuji !!!